Energetický lávový přívěsek Quantum Pendant - černý

Energetický lávový přívěsek Quantum Pendant - černý
  • Energetický lávový přívěsek Quantum Pendant - černý
  • Energetický lávový přívěsek Quantum Pendant - černý
  • Značka: Quantum Science
  • Kód zboží: QUANTUM

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Zvláště v zahraničí populární doplněk. Unikátní energetický přívěsek z lávového kamene. Kvalitně zpracovaný lávový kulatý přívěsek na koženém řemínku na krk. Jedná se o netoxický způsob, jak snížit škodlivé bakterie a plyny současnosti a tím zlepšit vaše zdraví. Lávový kámen je silným ochranným amuletem. Zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navarací je zpět k původci.

Quantum Pendant je vyroben za pomoci japonské technologie energetickou firmou Quantum Science. Součástí je také dárková krabička, včetně certifikační karty. Jak přívěsek, tak tato karta má unikátní sériové číslo, která potvrzuje originál každého energetického přívěsku z lávového kamene.

Quantum Pendant je vyroben z přírodních minerálů, které jsou odděleny a strukturálně spojeny dohromady na molekulární úrovni. To produkuje skalární energii, která pomáhá zvýšit bio-elektrické pole těla. Přívěsek Quantum podporuje pozitivní proudění energie a pomáhá udržovat energetickou rovnováhu. Přispívá tak k obnově energie, posilování těla a obnovuje energetické bilance v těle. Přívěšek Quantum Pendant pomáhá člověku k udržení zdraví a pohody.

Použití:Přívěsek noste na řetízku nebo v kapse. Skalární energie z přívěsku pracuje navenek i uvnitř těla. Navenek skalární energie zvyšuje v těle bio-elektrické pole. Vnitřně usnadňuje permeabilitu buněk, a tím posiluje mnoho fyziologických funkcí buněk v těle.

Materiál: vyrobeno z lávového kamene

Délka: 70 cm

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Barvy

černá