Power Balance náramek za skvělou cenu!

Na Armik.cz naleznete široký sortiment army a outdoor zboží, naleznete zde však i několik dalších výrobků, které se vám mohou hodit např. jako dárky.

Power Balance je moderní technologie využívající speciální hologramy, které pozitivně působí na přirozené energetické pole člověka a výrazně zlepšují rovnováhu, pružnost a sílu. Reálným efektem je vyšší tělesná výkonnost v každodenním životě, ale zejména při sportu. Tato novinka pocházející z USA se nejčastěji nosí ve formě různobarevných náramků.

Jak Power Balance funguje?

Lidské tělo je komplexem elektro-chemických procesů. Pro lepší fyzické výkony je důležitá rovnováha energie a celková harmonie. Ideální lidská frekvence, zvaná Schumann Resonating Frequence (SRF), je 7,8 hertz.

Náramek Power Balance napomáhá znovu nastavit tuto energetickou harmonii. Výsledky jsou okamžité a opravdu fenomenální. Hologram v kontaktu s lidským přirozeným polem uvádí jeho energii do naprostého souladu.

Díky Power Balance je možné rozšíření fyzických možností na maximum. Tuto revoluční technologii již využívá mnoho špičkových sportovců. Příkladem je možné uvést: Shaquille O´Neal, Rubens Barrichello a Forrest Shearer.

Balanční náramek Power Balance zakoupíte na Armik.cz jen za 98 Kč, jejich nabídku naleznete zde.

Nejnovější články